עמוד הבית של אתר האלכוהול

אתר זה מכיל מידע על הדבר החשוב ביותר בעולם, האלכוהול, יש שיטענו אחרת אבל אנחנו מביאים מספר טענות חזקות ומספר ציטוטים (כפי שניתן לראות בתחתית עמוד זה) שמוכיחים את הטענה שלנו.

Drink When Young

גילוי האלכוהול (או נכון יותר האתנול) הינו אחת התגליות המדעיות המדהימות בתולדות האנושות (ככה לפחות אנחנו חושבים). לאלכוהול מייוחסות תכונות שגורמות להרגשה כללית של אופוריה והתרוממות רוח וכן הרגשה של נינוחות ולכן ככל הנראה המשקאות החריפים הם כל כך פופולריים בקרב אוכלסיית העולם כיום ובעבר כאחד. כבר בספר תהילים נכתב כי "יין ישמח לבב אנוש" וקיימות עדויות קדומות אף יותר לקיומם של המשקאות האלכוהולים בקרב עמי המזרח התיכון. מכיוון שאפשר להפיק אלכוהול כמעט מכל דבר אורגני, הפקת האלכוהול מתבצעת כמעט בכל מדינה בעולם, וכן לכל מדינה יש את המשקאות הנפוצים אצלה וסוגי אלכוהול מגוונים ומשונים. על אף תכונותיו השלילות הרבות של האלכוהול, שתייה מתונה של אלכוהול יכולה לסייע לגוף במספר תחומים כגון הפחתת הסיכון לחלות במחלת לב ושיפור ביכולת המוטורית בטווח הארוך.

אנו שמחים לשתף אתכם מידע זה הנובע בעיקר מניסיוננו האישי ומחוויות אשר חווינו בעצמינו, כמו כן ריכזנו מידע חשוב על נושאים שונים וחשובים, לדעתנו כגון, הכנת בירה, כמה אלכוהול מותר לשתות, ומה לא להגיד לברמן.

ולהלן מספר ציטטות :

"בירה היא ההוכחה לכך שאלוהים אוהב את בני האדם ומבקש שיהיו מאושרים" / בן פרנקלין

"תסיסה אלכוהולית וציווליזציה הולכים יד ביד" / ג'ון סיקרדי

"שתהיה כוסך מלאה תמיד. שיהיה גג מעל ראשך יציב לעולם. שתגיע לגן העדן חצי שעה לפני שישמע השטן על דבר מותך" / ברכה אירית עממית

"זה השותה כפי שצריך - ישן כפי שצריך. זה הישן היטב - אינו חוטא. זה שאינו חוטא - מגיע לגן עדן" / פתגם עממי גרמני

I Love C2H6O