צ'רנוביץ' היא בירת בוקובינה מחוז קטן של אוקראינה

Walking through the city

מרקלובה אולגה חיה ויוצרת במערב אוקראינה, בעיר צ'רנוביץ'. בעיירה ציורית זו וסביבתו נקראת בוקובינה. צ'רנוביץ' כבר זמן רב מאוכלס על ידי עמים שונים - אוקראינים, רומנים, אוסטרים, ארמנים ויהודים. אבל את המראה האדריכלי של העיר זה נעלם רק תועלת. בצ'רנוביץ' לגבול עם הכנסייה ארמני, תיאטרון הבארוק של האדריכלים וינאי, ואת האטרקציות המרכזיות של העיר - הבית המפואר של מטרופולין, כעת צ'רנוביץ' האוניברסיטה.
צ'רנוביץ' - המרכז ההיסטורי של בוקובינה, אשר במשך שש מאות שנים, הקמת מונומנטים רבים. מידע על מספרם המדויק של מונומנטים באזור לא, עם זאת, המרכז האזורי יש עד עשרים המונומנטים החשובים ביותר. תושבי העיר באירוניה מתייחסים המונומנטים - העיר ראתה שבע של התקופה הקיסרית, וכל להגדיר את האתרים שלהם. הם מתייחסים את כל הסיפור.
התופעה של צ'רנוביץ' עדיין ממתינה להסבר הסופי שלה. נסה להסביר, כי כמה נסיבות מוזר הגחמות של ההיסטוריה של העיר ענייה קטנה, הממוקמת באותו זמן במרכז אירופה בשולי האימפריות בעולם, אשר מתחרים בעימותים צבאיים, זה נלקח אחד מהשני; העיר, אשר במאה השמונה עשר, מאוחר, היו רק מאתיים לשכות תחת גגות סכך ייחודי עביר בגשם בחוץ, פתאום, כבמטה קסם הפך לאחת הערים היפות ביותר והעשירה ביותר באירופה.