דף הבית
תמיד עניין אותי לדעת מה קורה באתרי הכרויות ברשת. למה בעצם בחורה רווקה, אשר צמאה לחום ואהבה, מפחדת לעשות את הצעד הראשון ולהירשם לאתר הכרויות? איזה סוגי בחורות נרשמות לאתר כזה? מי הגבר שיחפש בחורה ברשת? האם זהו צעד נואש? התפשרות? לא מספיק מוחשי? אולי אלו רק סוטים הנכנסים לשם? את השאלות הבאות החלטתי לבדוק. ארשם לאתר הכרויות - ואתחיל להנאתי עם בנים.. בעצם, שיפנו אלי!

מבדיקה כוללת של אתרי הכרויות הגעתי למסקנה שיש שני דברים מאוד חשובים: האחד הוא בחירת האתר המתאים לך (במקרה שלי לדוגמא: אתרים לאקדמאים – לשם מגיעים סטודנטים ואקדמאים) ואילו השני הוא כתיבת הפרופיל שלך באתר, הכרטיס שלך הוא בעצם כרטיס הביקור שלך, המשווק אותך בפני הצופים. זהו מעין רושם ראשוני, רק וירטואלי.

אחרי שנרשמנו ויצרנו כרטיס אישי, הגיע הזמן להתחיל לצוד! כמו בציד, גם כאן אנחנו נחפש את הבשר הכי טוב. הנמשל כאן הוא בעצם הגבר או האישה אותו אנו מחפשים, כי להקל לך על העבודה החלטתי לבצע סקר שוק קטן, הבודק מיהי האישה האידיאלית בעיני הגברים. אז מיהו הגבר האידיאלי בשבילך? ומיהי האישה האידיאלית בשבילך?
לאחר שמצאת את הבחור הנחשק, שוחחתם מעט והחלטתם להיפגש. מה עכשיו? צעדים ראשונים וטיפים שימושיים לדייט הראשון. זה באמת יכול לקרות! סיפור הצלחה של היכרות ברשת, יש לך תקווה. האהבה שלך אולי מחכה לך ממש מעבר למחשב. וגם, סיפור פחות מוצלח – כי לא הכל כמו באגדות.
האתר מנוסח לעתים בלשון נקבה אך פונה לשני המינים.