הסלסה לעומת תחביבים אחרים

הייחודיות של הסלסה על פני תחביבים אחרים באה לידי ביטוי בראש ובראשונה שהריקוד הוא בזוג ואתה נהנה יחד עם מישהוא ממשהו ששניכם יוצרים יחד ולא כל אחד מתחרה בשני או שאתה משחק נגד יריב למשל כמו בכדורגל.
בסלסה אתה ובן זוגתך מנסים יחד ליצור משהו יחד שנותן לכם סוג של הנאה אחרת מההנאות החומריות.
הייחודיות של הסלסה באה לביטוי גם בדרך שכל צד מהרקדנים מציג את עצמו בריקוד, זה נקרא "הסטייל של הרקדן" והרבה שיעורים וקורסים נלמדו ע"י אנשים שרוצים ללמוד סטייל לשפר סטייל ולהיראות כמה שיותר טוב בריקוד.
הסטייל כמובן מתחלק לשני סוגים גבר ואישה, סטטיסטית יש יותר סדנאות ללמידת Lady Style מאשר Men Style.
אם כך הסטייל נותן צורה לריקוד שלך תוך כדי הריקוד מה שנובע מזה שאתה יכול להציג אופי מסויים שלך תוך כדי הריקוד, אמחיש בעזרת דוגמה, אם תראו רקדן רוקד כפוף עם רגליים מכופפות וראש שמוט לא תתלהבו וכנראה שהעיניים שלכם ירדו ממנו מהר מאוד... אבל אם תראו מישהו שרוקד עם ביטחון עצמי, גב זקוף וראש מורם אתם תתעניינו ותרצו לראות את מה שיש לו להציע, אותו דבר כלפי בחורה ואפילו בצורה יותר חריפה.
יש בחורות שרוקדות וזה פשוט חגיגה להסתכל וזה בגלל שהן מביאות המון סטייל לריקוד.
סטייל בסלסה לדעתי לא יכול לבוא יש מאין אתה צריך להיות באמת עם ביטחון כדי לרקוד ולהיראות טוב בריקוד, בדר"כ אנשים שבאים מדוכדכים לסלסה מרגישים את זה גם בריקוד שלהם.
לא קיים עוד תחביב בו אתה יכול להגיש את הייחודיות שלך כמו בסלסה כי בסלסה אתה רוקד וריקוד נבנה ונראה בדיוק כמו מה שאתה מרגיש, על אחת כמה וכמה בן\בת הזוג באותו ריקוד ידעו מייד מה המצב רוח של הבן אדם איתו היא\הוא רוקדים הכימיה מדברת בעד עצמה.


ההבדל העיקרי הוא בפרטנר


מגנה גופל - אחת הרקדניות המובילות בעולם
מציגה הופעת סטייל מדהימה