עמוד הבית

עשה זאת בעצמך

אם גם לך חשוב להיות אופנתית ללא פשרות, יש לי חדשות מעולות בשבילך. באמת תמצאי מגוון מדריכים כדי לייצר בעצמך את התכשיטים המתאימים לאופי שלך, במחיר הכי משתלם. למה הכי משתלם? כי במקום לקנות תכשיט שאת אולי מתפשרת עליו סכום של 50 ש"ח, בסכום הזה תוכלי לקנות רכיבים לצורפות ולעצב לעצמך את התכשיט שאת אוהבת! אפילו לא אחד אלה כמה מכיוון שבד"כ הרכיבים נמכרים בחבילות של כמה יחידות.

באתר נמצאים מדריכים המתארים פרויקטים שלמים כמו שניתן לראות בכמה תמונות מטה. ברגע שתחצי על תמונה, תובילי לפרוייקט במידה והוא קיים באתר. במידה ולא, תהיה הודעה על כך ותובילי בעמוד חדש לעמוד הרלוונטי. רוב הסיכויים שזה לא יהיה בשפה העברית, אך האתרים האלו מספקים את הכלים הבסיסים כדי להבין אין לעשות את הפרויקט בעצמך או להרחיב את היצרתיות שלך באמצעותם. בלשונית "קישורים נוספים" תמצאי אתר המיוחד לעבודות עם חרוזים ואתר הנותן השראה ולפעמים גם מדריך.

לנוחות גלישה והבנה, ברגע שתתקלי בביטוי המסומן בקו תחתון, תוכלי לסמן אותו ויתן לך חיווי חזותי של הכלי או הרכיב המדובר. בנוסף, האתר נכתב בלשון נקבה בעקבות יעד לקוחות נפוץ יותר אך אין בזאת רצון להפליל את המין השני. שימוש בלשון נקבה הינה לנוחות הכתיבה בלבד!

מטרת האתר הוא לתת בסיס להשראה ומכוון רעיונות. תרגישי חופשי להתפרע אם ההרגשה האישית שלך. מומלץ לתרגל לפי המדריכים כמצויין ורק כשתרגישי מוכנה להתחיל להכין לך את ארון התכשיטים שתמיד חלמת עליו. האתר מחולק לפי קטגוריות: תכשיטים, מחזור, עיצוב בית.

מגוון הפרוייקטים שניתן לבצע בעזרת האתר: