אודות האתר

ברוכים הבאים לאתר אודות הלהקה "פיש" או בשמה האנגלי Phish .פיש היא להקה אמריקאית הפועלת מזה מעל 30 שנה ברחבי אמריקה ומנגנת סגנון מאוד יחודי לה הקרוי ג'אם-אימפרוביזציה. באתר זה אציג את הלהקה, את התרבות מסביב ללהקה ועל כל מיני דברים שקיימים בתוך התרבות של האהבה ללהקה.

אתר זה נבנה במסגרת פרויקט סיום לקורס "שיטות וכלים בפיתוח אתרי אינטרנט" במכללת שנקר. את הקורס העבירה המרצה הגב' שאולה הייטנר. מקווה שאתר זה ישקף מהי אהבה , התמכרות ותלות חיים בלתי נגמרת במעשי הלהקה. גם כשזו פועלת אך ורק בצד השני של הכדור.

כל הטקסט באתר זה נכתב על-ידי ורק על-ידי. את תמונת הנושא צילמה הצלמת Rene Huemer מהאתר phish.com.

אני ופיש

הסיפור האישי שלי עם פיש התחיל לפני המון שנים. במקרה האזנתי לקטע ברדיו של פרוייקט הצד של הגיטריסט טרי אנסטסיו והלכתי לבדוק. לאחר זמן מה גיליתי על להקה שקוראים לה פיש. מאז נחשפתי לעולם עצום של מוזיקה. משם הכיף רק התחיל. תוך כדי השירות הצבאי האזנתי לפיש בלי סוף. הכרתי הופעות מומלצות ומצאתי את עצמי נשאב לתוך העולם הזה.

באוגוסט 2012 נסעתי לאמריקה עם חבר. לאחר מס’ שבועות של טיול גיליתי שנפתחה מחדש מכירת כרטיסים ל-3 הופעות ברצף ליד העיר דנבר שבקולרדו. חבר שלי החליט שהוא לא רוצה להצטרף והוא נשאר בקנדה. לאחר מספר ימים נסעתי לדנבר ומשם החיים השתנו.

שנה וחצי מאוחר יותר החלטתי שלא די לי. ביולי 2014 נסעתי שוב לאמריקה בשביל הלהקה. לקחתי רכב והייתי מאחרוני המעריצים שנוסעים אחרי הלהקה. במשך שבוע נסעתי מעיר לעיר לראות 4 הופעות ולפגוש עשרות אנשים.עם חלקם אני בקשר עד עצם היום הזה ואנו משוחחים בעיקר על ההופעות שרצות בימים אלו. מס’ שבועות לאחר מכן נסעתי שוב פעם לדנבר, קולרדו. את הנסיעה הזו עשיתי ביחד עם בחור שפגשתי באחת ההופעות, ג’ייסון. מאז ועד היום ניגנו פיש עוד כ-30 הופעות ותוך כדי כתיבת שורות אלו המונה דופק מעלה. בעזרתם האדיבה של הטייפרים והאינטרנט אני מצליח לעקוב ולשמוע כל צליל שהלהקה מנגנת בקיץ הנוכחי.

פיש עבורי זה עולם ומלואו שכולל אהבה בלתי נגמרת ללהקה שעושה הכל בשביל המעריצים והמעריצים עושים הכל בשביל הלהקה. מקווה להביא באתר את האהבה ללהקה מנקודת המבט האישית שלי והלוואי אצליח לגרום למישהו להתאהב בלהקה כמוני.