ברוכים הבאים לפורטל התופים של יואב סרויה!

Life is about rhythm. We vibrate, our hearts are pumping blood, we
are a rhythm machine, that’s what we are. – Mickey Hart.

ברוכים הבאים לפורטל התופים שלי ! באתר זה אני אתן לכם מבט מקרוב על כלי הנגינה המדהים ביותר – התופים. Drums הינו אתר העוסק בתופים ומיועד למעשה לכולם. גם לאנשים שהתחום מעניין אותם, וגם לאנשים שרוצים להעשיר עצמם בידע, ומי אם לא: למתופפים – שכמובן תמיד רצוי לדעת דבר חדש או שניים.

באתר תוכלו לסקור את ההיסטוריה ולגלות מאיפה הכל התחיל, גלריית תמונות, סוגי מערכות תופים, ועד לאיך להתחיל להתאמן. בסיום הגלישה באתר – אני מקווה שתצאו עם ידע, ועם ראייה רחבה יותר בהקשר של עולם התופים ובכלל במוסיקה.

במקרה של מענות, בקשות, טענות, אתם מוזמנים כמובן ליצור קשר איתי ואשתדל לתת לכם מענה בהקדם. גלישה נעימה, וכמובן – יום תוף!


כלי הקשה היסטוריה אודות
התופים הם למעשה הסיבה לקיום האתר הזה. התופים זאת המהות של האתר הזה. שם האתר שלנו Drums נקרא על שם כלי ההקשה הזה. תופים זה הלב של מערכת התופים... התופים למעשה הגיעו לעולם יחד עם האנושות. עוד בתקופת ימי קדם התופים היוו תפקיד כמעין 'פעמון' להכרזת מלחמה בין השבטים. הצעירים שטרם למדו להילחם... שמי יואב סרויה, ואני סטודנט לתואר ראשון הנדסת תוכנה בשנה ב' במכללת שנקר. במסגרת הלימודים שלי בתואר בקורס 'שיטות וכלים בפיתוח אתרי אינטרנט' תחת גברת שאולה...