יצירה אמנותית

 butterfly watch art יצירה קיימת בכל מקום השאלה איך ליצור בעצם את הדבר הבא. כשמדובר באמנות החוכמה היא קודם כל לקבל השראה. השראה יכולה להיות בעצם כל דבר מנגינה צפייה במסך עשן או בהייה בנקודה אחת ספציפית. החיבור של ההשראה ליצירה אומנותית היא אינדיבידואלית ולכן יש כאן מסע של חיפוש עצמי עד שתמצא את מה שייתן לך את ההשראה לעולם האומנותי שבך.
אומנות היא עולם רחב מורכבת מתחומים רבים ורבדים שונים. יצירה לא תמיד מתייחסת לתחום ספציפי אבל אומן תמיד צריך לבחור תחום ספציפי כדי להתחיל ליצור. יש צורך לבדוק מרכיבים שונים כמו תחום התעניינות פוטנציאל אישי ומה דרוש ליצירה ראשונה.
השלב הבא יש צורך לזהות את החומרים שאיתם אתה יכול לעבוד. חשוב להבין שאתה לא תמיד חייב להשתמש בחומר לפי ההוראות ביצירה אבל חשוב שתכיר את היתרונות והחסרונות שלו כמו עמידות בפני מים או מוליך חשמלי וכו....
למידה באומנות היא הכרחית אך אינה חד משמעית לפעמים מספיק רק נגיעה בחומר ומעט ספונטניות כדי ליצור את הדבר הבא. חשיבה מעבר לקופסא נגיעות של עולם ישן חדש הם דברים שניתן להשיג כידע נרכש מהחיים מספרים ממאמרים ומהאינטרנט אז תתחילו ליצור ובהצלחה

מהי אומנות?

 wall blue red עיסוקה הקלאסי של האמנות היא מימזיס כלומר האמן מחקה את הטבע ויוצר טרנספורמציה באמצעות טכניקות שונות. בעידן הפוסט מודרני המילה אמנות בדרך כלל מתייחסת לאומנות חזותית אבל ההגדרה עברה טרנספורמציות שונות במהלך השנים ואינה מוגדרת כתבנית של מושג חד משמעי. כלומר, כל אדם יכול להגדיר את עצמו כאמן ואת פרי יצירתו כיצירה אומנותית אך עם זאת הגדרתו הינה סובייקטיבית. האמנות היא יצירה ללא גבולות ללא מקצוע ספציפי כשם שיצירה באה ממקום אמיתי של ההשראה וזה כל סוד היופי שבה. יצירה אומנותית יכולה לזכות לתהילה וחותם ללא גבולות של זמן אבל האמן לא תמיד יזכה באותה תהילה לפחות לא בזמן חייו.