פתיח אתר


ברוכים הבאים לאתר המספר את "יומן המסע" שלי בתאילנד. באתר תוכלו למצוא מידע על מסלול הטיול שעשיתי בתאילנד באוקטובר 2016. האתר כולל מסלולי טיולים בצפון תאילנד, באיים ובדרום. התחלנו את הטיול בצפון תאילנד, בעיר צ'אנג מאי, פאי וצ'אנג דאו. לאחר מכן המשכנו לאיים בדרום: קוסמוי וקופנגן. משם עברנו לעיר פוקט, חזרה לקוסמוי ומשם סיימנו את הטיול בעיר הבירה בנגקוק.

את הטיול עשיתי עם דניאל בן יהודה, החברה הכי טובה שלי מגיל 13, ועל כן היא מוזכרת בכל אחד מחלקי הטיול שלנו ומהחוויות שעברנו בדרך. וכמו שחשבתי, לא יכולתי לבקש פרטנרית טובה יותר ממנה לטיול הזה.

מפת תאילנד ומסלול הטיול

אז למה דווקא תאילנד?

תכננו את הטיסה לזמן חופשת הסמסטר שלנו ולכן רצינו טיול של כשלושה שבועות של טיולים, מנוחה, מסיבות, חוף ובעיקר הרגשת חופש.

בוקר אחד קמתי ואמרתי לעצמי למה לא לעשות טיול במזרח, ומי יותר חלומית מתאילנד לענות על הדרישות?. שאלתי את דניאל מה דעתה והיא כמובן זרמה עם הרעיון ומשם התחלנו לתכנן את הטיול שלנו.

תאילנד הינה מדינה בדרום-מזרח אסיה ומהווה מוקד משיכה לתיירים בשל השילוב בין איים אקזוטיים, נוף ירוק, אוכל רחוב מעולה ותרבות עשירה. תאילנד משלבת מגוון רחב של חוויות ושוני בין אזוריה השונים. בעיר הבירה הסואנת, בנגקוק, ניתן למצוא שילוב בין תרבות עתיקה לקידמה מערבית, בניינים מפוארים לצד שכונות עוני ושווקים מסורתיים לצד מרכזי קניות עצומים. צפון תאילנד ובה העיר צ'אנג מאי,הגדולה בצפון, מתאפיינת בטבע ונופים מרהיבים מלאים ירוק. וכמובן, גולת הכותרת של תאילנד, האיים הנמצאים בדרום המדינה ובהם חופים זהובים, עצי קוקוס וים בצבע טורקיז. במילים אחרות גן עדן עלי אדמות.