קשת המשאלות

אודות

קשת המשאלות הינה עמותה שהוקמה לזכרה של רויטל, דודתי, על ידי יעל גרא - חברתה הקרובה, שהייתה לה כאחות. העמותה שמה לה למטרה לאפשר לחולים בלתי מתניידים ברחבי הארץ להגשים משאלות שברוב הפעמים לא יתאפשרו בתנאים רגילים.

העמותה מחזיקה באמבולנס המאפשר יציאה בטוחה למרחב הציבורי, עם צוות רפואי שהוכשר למשימה תוך סידור תנאים מתאימים לחולה במרחב האמבולנס.

אופי המשאלות לרוב הוא בעל ערך רגשי ואישי, כגון השתתפות בארועים משפחתיים וחברתיים, ביקור באתרי מורשת ודת, בילוי תרבותי כגון צפיה בסרטים, הצגות, משחקי ספורט. לפני כל נסיעה מתקיים תיאום מוקדם בין העמותה לבין האתר אליו מבקש החולה להגיע.

כל משאלה מתוכננת בקפידה ובתיאום מלא עם הרופא האחראי לחולה, ובהתאמה מירבית לצרכיו, בליווי צוות רפואי שעבר הכשרה מתאימה. החולה מגיע לאתר אליו מבקש באמבולנס המצויד במכשור הרפואי המתקדם ביותר, כמו גם מצלמה בגג האמבולנס המאפשר לו לראות את הדרך. השירות ניתן ללא תשלום וללא הבדלי דת גזע ולאום, עם יחס חם ומחבק.

בנימה אישית

שמי אליה, סטודנטית בשנה השניה במכללת שנקר, במחלקה להנדסת תוכנה. בחרתי לעשות את הפרויקט על עמותה זו כדי להכיר יותר מקרוב את הסיפור מאחורי הקמתה. באתר נסקור את החזון של העמותה, מקימיה. כמו כן אפשרויות התנדבות, תרומה לעמותה וכמובן סיפורה האישי של דודתי רויטל.

התמונות, הסרטונים והשראה לתוכן האתר באדיבות אתר עמותת קשת המשאלות.