האיים הקנריים

hello אתר זה נבנה כפרויקט גמר במסגרת לימודי בקורס שיטות וכלים בפיתוח אתרי אינטרנט.
האתר יתאר את הטיול שעשיתי לאיים הקנריים, הכל התחיל בכך שבשיחה עם בן זוגי בן תכננו לטוס לחופשה לאחר תקופת המבחנים שלי ולא כל כך ידעתי לאן.
אז בן ההרפתקן החליט לקחת את המושכות ליידיים שלו ולמצוא לנו יעד שטרם היינו בו ( זאת משימה לא פשוטה בהתחשב בזה שטיילנו ביחד כמעט בכל הגלובוס)
אז איך בן בחר את הקנריים?! הוא חיפש משהו שאינו מסלול שחוק וידוע אז הוא פתח מפה והתבונן על המקום הכי קרוב שנמצא בחצי האי הצפוני.. וכך נמצא היעד! כמובן שבן חשב שיצליח להפתיע אותי ולשמור על היעד בסוד עד ליום הטיסה, אז אני זרמתי ובנתיים בן תכנן את הכל לבד, סגר מלונות, טיסות ואפילו שכר לנו רכב .
אז אומנם לא גיליתי מה הוא היעד ביום הטיסה אלא שבוע לפני, והופתעתי מאוד וחשבתי לעצמי "האיים הקנריים? איך הם נראים? מה יש לעשות שם? האם אלו עיירות חוף? מי מטייל שם ? ומה יש לעשות שם עשרה ימים . האמת שהתאכזבתי כי הייתי בטוחה שנטוס לדרום איטליה ובכלל וכבר דמיינתי את כל החופשה.
טוב אז לא באמת התאכזבתי, תיארתי לעצמי שאם בן בחר את היעד הזה כנראה שהוא מיוחד.
התחלתי לשאול אנשים סביבי אם הם מכירים אנשים שהיו בקנריים ולאט לאט מגלה פה על חבר ושם על חברה, אך עדיין לא הצלחתי ליצור לעצמי תמונה של המקום הזה
אז הרבה לא יודעים, האיים הקנריים שייכים לספרד והם נמצאים לא רחוק ממערב מרוקו ישנם שישה איים קטנים ועוד שבעה איים גדולים במסלולי הטיול אתמקד בעיקר בשני האיים - טנריף ופורט אוונטורה
סרטון שהכנו שיתן לכם טעימה מהטיול