ברוכים הבאים

קצת עליי

שמי נטע שאלתיאל, סטונדט בשנה ג' להנדסת תעשייה וניהול במכללת "שנקר". אני בן 28, במקור מקיבוץ המעפיל, ובמשך 3 השנים האחרונות גר בתל-אביב. בשנתיים הראשונות שלי כסטודנט עבדתי כברמן בבר שכונתי ליד כיכר דיזינגוף. לקראת סוף שנת הלימודים השניה החלטתי לחפש עבודה בתחום היי-טק, אשר תעניק לי נסיון מקצועי בתחומים שונים אליהם אוכל להתברג לאחר סיום התואר. לאחר חיפושים ממושכים, התקבלתי לחברת היי-טק הנמצאת בהרצליה פיתוח. בחברה זו אני עובד במהלך השנה האחרונה.

קצת על הקורס

אתר זה מהווה את פרוייקט הגמר שלי במסגרת הקורס "כלים ושיטות בפיתוח אתרי אינטרנט". קורס זה הינו בגדר בחירה במסגרת ההתמחות בתואר. במהלך הקורס, שנלמד במשך כל הסמסטר, נערכו שיעורים ותרגולים פרונטליים כמדי שבוע. במהלך השיעורים למדנו כיצד לבנות אתר אינטרנט המבוסס על שפת HTML. בנוסף למדנו לפתח עיצוב לאתר המבוסס על CSS ו-JAVASCRIPT. לאחר כל תרגול היה עלינו לבצע מטלת בית הכללה בניית אתר פשוט, בשילוב פונקציות שונות אשר נלמדו בכיתה. דרגת הקושי של מטלות הבית עלתה ככל שהתקדמנו בלימוד החומר.

קצת על המפעל

אתר זה עוסק במפעל MCP השוכן בקיבוץ המעפיל ומייצר מגשיות חד-פעמיות לתעשיית המזון. הבחירה ב-MCP כנושא המרכזי לאתר, נבעה מהעבודה כי יש לי קשר ריגשי עמוק למפעל, אותו אני מכיר מיום היוולדי. שני הוריי עובדים מזה שנים במפעל. אבי מנהל את מחלקת האקסטרוזיה – המייצרת את יריעות המפלסטיק מחומרי הגלם השונים, ומגלגלת אותם בסוף התהליף לגלילי פלסטיק ענקיים אשר בהמשך יוכנסו למכונות ייצור המגשיות השונות. אמי עובדת במחלקת השיווק במפעל ואחראית בין היתר על שילוח הסחורה ללקוחות השונים ברחבי הארץ ובעולם. במהלך ילדותי בקיבוץ הזדמן לי לבקר אין ספור פעמים במפעל, ואף לעבוד בו במסגרות שונות. המפעל אשר הוקם בשנות ה-70, שימש במשך עשרות שנים כאחד ממקורות הפרנסה העיקריים לקיבוץ המעפיל ולחברי קיבוץ רבים.