אודות

שמי מלודי בלצר, 26, סטודנטית להנדסת תעשייה וניהול במכללת "שנקר". אתר זה נבנה במסגרת קורס "שיטות וכלים בפיתוח אתרי אינטרנט", באתר זה ארצה לספר על חוויתי במהלך טיול אחרי צבא שעשיתי במשך חצי שנה לדרום אמריקה.

בתאריך 26/12/14 טסתי לדרום אמריקה - במהלך הטיול ביקרתי בארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, בוליביה, פרו ולבסוף במקסיקו ובאתר אתמקד במקומות מסוימים שהשאירו עלי חותם. הורי עלו לארץ מארגנטינה ולכן תמיד הייתה לי פינה חמה בלב למדינה היפייפיה הזאת. יצא לי לבקר בארגנטינה במהלך חיי אבל לבקר בארנטינה ולטייל במדינה מדרומה ועד צפונה הייתה חוויה שאין כמוה.

טיול אחרי צבא נתפס כחוויה נפלאה ואכן כך הרגשתי אבל לא תמיד קל לטייל במשך חצי שנה רחוקה מהבית וכאשר כל כמה ימים מחדש צריך לארוז את כל חפציי לתוך המוצ'ילה ולהמשיך ליעד הבא.

הכרתי במהלך הטיול אנשים מדהימים שעם חלקם אני שומרת על קשר עד היום וגם לאספקט הזה היו קשיים – לישון בחדר עם עוד 5-10 אנשים ללא פרטיות ובשלב מסוים כבר אין כוח להכיר אנשים חדשים. טיילתי לבד תקופה כי רציתי חוויה מעט שונה ובעזרת הביטחון שהיה לי עם הספרדית שרכשתי בבית הצלחתי להרגיש לגמרי עצמאית.מקווה שתהנו מהאתר,
מלודי.